Bezplatné IT vzdělání pro všechny kluky a holky. Podpořte nás!

CoderDojo v České republice funguje již třetím rokem a daří se mu nabízet bezplatné kluby, kde se děti hravou formou učí základy výpočetní techniky, stále více zájemcům.

Od roku 2019 fungujeme i jako právní entita, konkrétně jako zapsaný spolek – CoderDojo Česká republika z.s.
Rádi bychom pro naše nindži stále vylepšovali podmínky a více je zapojovali do mezinárodních aktivit CoderDojo, proto vítáme jakoukoliv pomoc. Uvítáme zejména finanční podporu naší organizace, ale i jakoukoli jinou podporu vztahující se k našim aktivitám, která napomůže ke zlepšení podmínek pro naše mladé programátory a programátorky. Forma pomoci může být jakákoli, záleží jen na Vás a Vaší chuti nás podpořit.

Finanční či věcná pomoc formou daru.

Máte chuť podpořit naši organizaci či konkrétní Dojo? Učiňte tak formou daru v jakékoli výši a podobě. Pro finanční dary slouží náš transparentní účet, (2501610009 / 2010) na kterém se můžete také podívat na naše hospodaření. Na všechny finanční i nefinanční dary Vám samozřejmě na požádání vystavíme darovací smlouvu*. Skvělé jsou i malé marketingové předměty na odměny pro naše nindži.

Propagace

Máte možnost oslovit například místní novináře a říct jim o CoderDojo? Případně umístit na svých webových stránkách informace o našich aktivitách? Nebo můžete pomoci jinak zviditelnit naši organizaci? Budeme moc rádi! Neváhejte se na nás obrátit na kontakt.cz@coderdojo.com!

*Potvrzení o přijetí daru pro daňové účely (dary věnované CoderDojo Česká
republika z.s. jsou odpočitatelnou položkou ze základu daně) zasíláme všem dárcům na požádaní. Žádosti o potvrzení o daru, prosím pošlete na e-mailem (kontakt.cz@coderdojo.com) či v případě převodu z účtu ve zprávě pro příjemce. V případě opakovaných darů vystavujeme souhrnné potvrzení za celý kalendářní rok.